Referanslarımız

Velespeed

Dedelerimizin kültüründen günümüze gelen bisiklet kullanımını devam ettirerek daha erişilebilir olan, Bisiklet Paylaşım Sistemi oluşturuldu. Avrupa ülkelerinde uzun yıllardır kullanılan sistemi, ülkemize getirerek yaygınlaştırılmasına yönelik ilk adım Lefkoşa’da atıldı.

Zeytin Homes

Girne merkeze en yakın. Girne’nin tarihi dokusunu yansıtan muhteşem Zeytinlik Köy merkezine 50 metre mesafede. Eşsiz dağ ve deniz manzarasıyla, zeytin ağaçları arasında konumlandırılmış. 29 Adet tripleks bitişik konut. 24 Adet 2 yatak odalı apartman dairesi. Zeytin Homes sizlere yeşillikler içerisinde, huzurlu bir yaşam alanı vaad ediyor.

Onbaşı İşletmeleri

Tamamlanan sebze ve meyve paketleme tesisi ile birlikte yerli ürünleri halkımıza daha iyi ve kaliteli bir şekilde ulaştırıyor. 8000 m2 lik arazide, 21 adet soğuk hava deposu, paketleme binası, ofis binası ve 100 personeli ile. Yerli sebze ve meyvenin yanı sıra, sağlık sertifikalı ve tahlil analizleri yapılmış bir çok meyve ve sebzeyi temin ediyor.

Rudex Danışmanlık

Alanında uzman ekibi ve çözüm ortakları ile birlikte, müşterilerinin değişken ihtiyaçlarına çözümler sunarak. Potansiyelin maksimum seviyede kullanılması sağlama amaçlı kurulmuş bir ‘Bağımsız Çözüm Merkezi’. Kurulduğu günden bu yana kurumların ve çalışanların gelişimine katkı sağlıyor. Yönetim Danışmanlığı, Pazar Araştırması ve Eğitim olmak üzere 3 ana başlık altında hizmet vermektedir.

Uzun Construction

Kalite ve güvenle güçlenerek, geleceğe yönelik yapılar üretmeye kendini adayan Uzun Şirketler Grubu. 1980 yılında bir aile şirketi olarak Gürsel UZUN tarafından Lefkoşa'da kuruldu. Kuzey Kıbrıs'ın birçok bölgesinde hizmet veren Uzun Construction; inşaat ve müteahhitlik, proje tasarım, emlak ve danışmanlık, mobilya ve kiralık araç hizmetleri. Gibi farklı alanlarda faaliyete geçmiş ve sürdürmeye devam etmektedir.

The Olive Tree Hotel

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde bulunan. The Olive Tree Hotel, Girne’nin Beşparmak dağları yamacında zeytin ağaçları ile çevrili bölgenin güzide köyü Çatalköy’de yer almaktadır. Mükemmel konumu ile birçok manzarayı beraberinde sunmaktadır. Adada şehrin gürültüsü ve yoğunluğundan uzak; Sesiz ve sakin, sauna, masaj hizmetleri ile rahatlayabileceğiniz. Kapalı ve açık yüzme havuzları, tenis kortu ile spor aktivitelerini gerçekleştirebileceğiniz eşsiz bir tesistir.

Halos Trading

Faaliyetlerine başladığı ilk yıllardan itibaren. Kaliteli ürün ve hızlı servis anlayışıyla. Sektörde farklılaşarak kendine önemli bir yer edinip, güven kazanan. HALOS Ltd, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Girişimci tavrını her fırsatta bünyesine kattığı yeni dünya markaları ile ortaya koymaktadır. Fonksiyonel, kaliteli ve şık tasarımlı çevre dostu ürünleri uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla tüketicilerle buluşturmakta ve sektöre öncü olmaktadır.

Güvenir Göz Hastanesi

Mustafa Güvenir Kıbrıs’ta 16 yıldır özel göz kliniğinde hizmet verdi. Bu süreçte, Kuzey Kıbrıs’ta birçok yeniliğe imza attı. Bunlar arasında, ilk özel fako ameliyatı (dikişsiz katarakt). İlk gözlükten kurtulma ameliyatı( excimer laser). İlk detaylı kornea analizi (orbscan). İlk OCT(göz tomografisi). İlk YAG laser tedavisi ve ilk kornea çapraz bağlama (cross linking) tedavisi sayılabilir. Şimdi, kurumsal bir adım atıp, Kuzey Kıbrıs’ın ilk göz hastanesini açmanın gururunu yaşıyor.

FreeNet İnternet Çözümleri

Güçlü ağ alt yapısı sayesinde, yüksek hız ve performans ile tam 4 yıldır, Kuzey Kıbrıs' ta yüksek hızlı internet lideri. FreeNet aboneleri internetlerini abone olduklar paketlerdeki hızların üzerinde kullanıyor, internette sınırlara takılmıyor. Hızlı olmak herkesin hakkı, senin de !

Foto Özay

Kurulduğu günden itibaren Nişan,Düğün ve Portre fotoğrafçılığı üzerinde çalışmaktadır. Babadan oğla geçen Fotoğraf tutkusu meslekteki başarıyı da arttırmada büyük pay sahibi olmuştur. Cemal ve Raşit ÖZAY Kıbrıs'ın en fazla uluslararası ödüle sahip Düğün fotoğrafçıları dır.