Neden Web Sitesi?

Neden Web Sitesi

Neden Web Sitesi?

Etkili Tanıtım

Web siteleri, firmanızın/markanızın tanıtımını etkili şekilde yapar. Doğru hedef kitleye, etkili tanıtım yapmak firmanızı ileri götürecektir. Markanızın daha çok tanınmasını, ürün ve hizmetlerin daha hızlı satılmasını sağlar.
Firmanızı/Ürünlerinizi daha etkili şekilde tanıtmak istemez misiniz?

Kolay Ulaşılabilme

Web sitesi olan bir firmaya sadece Kıbrıs’tan değil, dünyanın her yerinden ulaşılır. Firmanız, web sitesi sayesinde kendisini tüm dünyaya tanıtma fırsatı yakalar. Firmanıza daha geniş kitleler tarafından kolayca ulaşılır. Kıbrıs’taki hiçbir reklam platformu (radyo, tv, dergi, katalog vs..) web sitesi gibi dünyanın her yerinden 24 saat boyunca ulaşılabilir değildir.
Firma ve ürün bilgilerinize dünyanın her yerinden 24 saat boyunca ulaşılabiliyor olmasının, firmanıza sağlayacağı yararları hiç düşündünüz mü?

Maliyeti En Düşük Reklam

Bugün bir gazetede, TV’de, Radyo’da 365 gün boyunca tanıtım yapmak isteseniz ödeyeceğiniz ücreti, bir web tasarım maliyeti ile karşılaştırın. Bir katalog hazırlatmış olsanız, web sitesi gibi dünyanın her köşesine ulaştırmak isteseniz karşılaşacağınız ücreti düşünün. Web sitesi maliyetleri bunlarla kıyaslanamayacak kadar ekonomiktir.
Mümkün olduğunca düşük maliyetle, mümkün olan en yüksek verimi alabilmek ticaretin temel kurallarındandır.
Siz uyurken bile, web siteniz, sizi dünyaya tanıtıyor, ürünlerinizi sergiliyor, müşteri görüşlerini alıyor. Siz bu imkanlardan neden yararlanmıyorsunuz ?

Etkili İletişim

Reklam uygulamaları içinde ÇİFT YÖNLÜ İLETİŞİME olanak veren platform sadece web siteleridir. Tv, gazete, dergi, katalog, billboard reklamlarında iletişim hep tek yönlüdür. Web sitesi uygulamalarında iletişim çift yönlü sağlanabilir. Siz web sitenizde, firmanızı tanıtır, ürünlerinizi sunarsınız. Ürün hakkında daha fazla bilgi talepleri, siparişler, firmanız hakkında yorumlar ve benzeri bilgileri alabilirsiniz.
Web siteniz sayesinde, potansiyel müşterileriniz, bayileriniz, üyeleriniz sizinle MASRAFSIZCA iletişim kurabilirler. Onlara bu imkanı sunuyor olmak bile, sizin müşteri memnuniyeti kavramını ne kadar önemsediğinizi ispatlar.

Prestij

İnternet çağında web sitesi olmayan kuruluş sayısı giderek azalıyor. Bütün saygın kuruluşların web siteleri vardır. Siz de web sitesi yaptırarak bu saygın kuruluşlar arasında yerinizi almalısınız. Web sitesi kurumsal firma imajınızın olmazsa olmaz öğelerindendir. Bugün web siteleri, kartvizitler gibi sorulan temel bir kurumsal tanıtım aracına dönüşmüş durumdadır. Eğer hala bir web siteniz yok ise sizin bu prestijden yararlanabilmeniz söz konusu değildir.
Lütfen bunu dikkate alın. Bir müşteri size şu soruyu yönelttiğinde mahçup olmayın : Sizin hala web siteniz yok mu ?

Bu gönderiyi paylaş